top of page
360081705_130269756770599_1864861439739991793_n.jpgMano gyvenimas keistas, neįprastas  ir mane pačią kartais stebina . Ne visada   būna taip , kaip norisi- gerai ir sėkmingai.Ten kur šiandien aš  esu , turėjau nueiti ilgą, dažnai nenorimą , man nepriimtiną kelią, kad kurčiau ir veikčiau tai ,kas man patinka. Kad duočiau pasauliui tai ,kas vertinga- savo kūrybą, savo knygas, savo psichologinę pagalbą, meditacijas ir svarbiausia supratimą ,didžiulį palaikymą kitiems.
Žinai , aš savimi didžiuojuosi ir žinau ,kad viskas ką aš praeityje patyriau - turėjo gilią prasmę..
O jei tu esi čia - tikiu,  kad ne veltui . Tikiu ,kad  k
iekvienas galime sukurti kažką gražaus ,rasti tiek savyje , tiek kituose bent mažą krislą grožio ir gėrio.


O dabar, leisk papasakoti tau apie save ...
 

346103675_2265968556936967_4498651497124203229_n.jpg

...Mano istorija

Jei būtume susitikę anksčiau, turbūt būtumę tiesiog prasilenkę .... Tu savo keliu, o aš savo - nykiu, neįdomiu
 ir be visiško entuziazmo, be menkiausio lašelio džiaugsmo ir tikro ,  tvirto žinojimo kas aš esu ir kokią žinią pasauliui nešu. Kai dabar žvelgiu atgal suprantu ,kad kitaip ir negalėjo būti: negalia- mokiusi mane nuo vaikystės gyventi kitaip, mokiusi bendravimo ir jau tada atvėrusi kitokį požiūrį į gyvenimą.
Patirta netektis- pati skaudžiausia , netikėta ir sužlugdžiusi , kaip tada maniau, mano ramų , paprastą, man priimtiną gyvenimą. 

Juoda duobė - nauja pradžia. Jau tada prasidėjęs naujas gyvenima,  naujas kilimas, tik žinoma to aš dar tada nesupratau. Juodoje duobėje buvo visko - nusivylimo , nevilties ir nežinojimo ką daryti. Buvo netikėjimo ir pasimetimo, blogų niūrių minčių ir didelio nenoro vėl gyventi, vėl pakilti.


Mano patirtis- man didžiauasias tramplynas  į gyvenimą , kokį dabar gyvenu ir ką jame veikiu. Savo patirties dėka galiu padėti kitiems, suteikti pagalbą ir rasti tinkamus klausimus, rasti tinkamus žodžius, kad problemos taptų tokios nereikšmingos , ar  išsispręstų pačiu netikėčiausiu būdu. Išklausiusi daugybę paskaitų ir seminarų , įgijusi Meditacijos instruktorės diplomą, baigusi meditacijos filosofijos ir terapijos, taip pat emocinės sveikatos ir saviugdos mokslus- šiandiena suteikiu pagalbą kitiems.
O mano kūryba  skleidžiasi iš širdies , iš didelio noro kurti ir gyventi kitaip.Tikiu , kad tu , mano mielas, rasi tai ,ko labiausiai ieškojai. Rasi tai, kad pasijaustumei geriau, ir tavo širdyje įsivyrautų ramybė.

  

LOGOTIPAS MONOGRAMA 5 var1024_2.jpg
bottom of page