top of page
Search

Teisė pažinti meilę

Daugelis laukia, žinau ... Ilgas procesas , bet tiems ,kas laukia turiu mažą naujos knygos ištrauką ... Tiksliau turiu jums pabaigos nuotrupą...

Dar daug darbelio laukia , bet nauja istorija „rutuliuojasi“ ir laukia savo pasirodymo dienos ...
Epilogas

Atsisėdusi į patogų, minkštą krėslą , aš atsiverčiau knygą. Auksaspalvis kietas viršelis, švelnus liesti ir kvepiantys lapai. Specialiai neuosčiau, bet nosį pasiekė malonus pojūtis. Spaustuvės kvapas persipynęs su mano namų kvapu. Dar kartą perskaičiau pavadinimą - „ Teisė pažinti meilę“ . Pajaučiau ,kaip suspurdėjo ne tik mano širdis , bet ir mažasis gyventojas mane pilve.

Knygą prisispaudžiau prie krūtinės , kaip didžiausią turtą .Žinojau ir gerai supratau , kad mano turtas ne tik išleista mano knyga . Didžiausia laimė buvo tai , kad mes visi buvome kartu. Galėjau net jausti , kaip namai alsuoja ramybe , todėl tik dar lengviau atsikvėpiau.

Apsidairiau. Šis mažas kambariukas , virto mano svajonių namų bibliotekėle. Mano oaze , kurią laikiau savo svajonėse ne vieną dieną. Mano svajonės išsipildė ir viskas nurimo.

Taip ateina laimė , net jei kartais atrodo , kad ji tave pamiršo.

Pažvelgiau į lentynas. Tarp knygų ir kitų man mielų niekučių stovėjo Eduardo įrėminta nuotrauka. Taip jis liko ne tik mano širdyje , bet rado vietą ir mano kambarėlio pačioje geriausioje vietoje. Jis liko mano prisiminimuose kaip ir mano vaikų, Mes jo niekada nepamiršim , bet šiandien aš žengiu į naują savo gyvenimą , kuriame yra žmogus išgelbėjęs mano ir mano vaikų gyvenimą. Jo vardas – Haroldas.

Mes visi žengiame į naują gyvenimą ir aš tikiu geresniais laikais. Aš tikiu meile, ir jos jėga. Mes kiekvienas turim teisę pažinti meilę.


64 views0 comments

Recent Posts

See All

Išsipusčiau lyg eičiau į svarbiausią savo gyvenimo susitikimą. Man atrodė , kad jei gražiai atrodysiu , tai daugiau pasitikėsiu savimi ir galėsiu atsikirsti bet kam , net savo viršininkui. Sugriežiau

bottom of page