top of page
Search

Gruodis. Kai gruodis atneša vaikystėje jaustus jausmus ir prisiminimus

Tai buvo gruodžio pradžia...

Pamenu save dar visai mažytę , nors turbūt tuo metu jau labai daug suprasdavau ir atsimindavau . Aš kaip visada nekantravau , ir norėdavau džiaugtis kasdien ,mažiausiomis smuklmenomis ar netikėtais įvykiais ,kurie nutikdavo mano kasdienybėje, mano mažos mergaitės gyvenime. Ir man tai patiko , dar būdama vaikas , jaučiausi laisva ir saugi . Jaudulys ypač sustiprėdavo gruodį , mano mažos mergaitės galvoje prasidėdavo metas , apgaubtas stebūklais.

Kai paaugau , kartais iškildavo klausimas - ar man vienai taip? Ar aš viena jaučiu tokį nekantrumą, toj pačios savo kasdienybėj , ne tik kai pasibelsdavo gruodis ? Savo gyvenime dažnai nekantraudavau , jausdama keistą jausmą , kai aiškiai jauti ,kad kažko nespėsi , tik įvardinti , iš kur visa tai , būdavo neįmanoma .

Tie klausimai šmestelėdavo mano galvoje ,bet ten tikrai neužsibūdavo, nes to niekada nesureikšmindavau...

Ėjo metai , ir viskas keitėsi. Tie klausimai nutolo, ir juos pakeitė kiti , visai apie kitus man tuo metu svarbius dalykus. O juk kitaip ir negalėjo būti.

Dabar , dažnai sąmoningai save stabdau , lėtinu ne tik savo žingsnius , bet lėtinu ir savo veiksmus , prieš tai gerai apgalvodama... Lėtinu savo gyvenimo kasdienybę , leisdama sau mėgautis viskuo , ir kiekvienu mažu stebūklu.

Viskas keitėsi ir tebesikeičia, kaip ir kiekvieno iš jūsų gyvenime.

Taip jau nutiko , kad per pastaruosius metus mano puslapyje - "Mintys iš sielos gelmių " jūsų radosi labai daug , ir aš tuo labai džiaugiuosi.

Kai kurie , vis dar kiekvieną mano tekstą tiesiogai taiko man ir apie mane Na ir tegu , tik visa tai jau ne apie tai

Daug kūrybos ir tekstų - tik mano vaizduotės vaisiai ,kuo labai džiaugiuosi. Džiaugiuosi ir tuo ,kad jūsų gretos tik didėja, kad vis daugiau sekėjų , kurie domisi mano kūryba .

Dėkoju. Kiekvienas jūsų susidomėjimas tekstu , ar romano ištrauka , man didelė paskata į priekį...

Na, o dabar apie kūrybą

Trečiosios knygos teks palaukti ...

Pažadu neišduoti daugybės smulkmenų ir intriguojančių detalių , o gal net ir viską laikyti paslaptyje , tol , kol knyga išvys dienos šviesą. Bet antrosios knygos " Teisė pažinti meilę " daugelis vis dar ieškot. Knygutę galite įsigyti parašę man asmeninę žinutę. Knygynuose kol kas jų nėra. Kas žino , gal šį knyga būtų gera Kalėdinė dovanėlė jums , ar jūsų artimiesiems

Norėdami įsigyti knygutę , susisiekite su manimi :)


8 views0 comments

Recent Posts

See All

Išsipusčiau lyg eičiau į svarbiausią savo gyvenimo susitikimą. Man atrodė , kad jei gražiai atrodysiu , tai daugiau pasitikėsiu savimi ir galėsiu atsikirsti bet kam , net savo viršininkui. Sugriežiau

bottom of page