top of page

"Iš didelės krūvos kitų, šiandien man į rankas įkrito vestuvinė nuotrauka. Tiesą sakant nežinojau ko ieškojau. Kapsčiausi prisiminimuose sąmoningai praleisdama mūsų vestuvių prisiminimus. Bet likimas ar šiaip sutapimas, bet vestuvių nuotrauka vis tik iškrito. O. Kad būčiau tada pagalvojus, jog ši ir kitos vestuvinės nuotraukos taip ir liks prisiminimu. Suklūstu. Ieškau dar vienos, išsitraukiu visą albumą ir mintyse „prasuku" visą mūsų šventės vaizdą. Pati nustembu, kiek atsimenu smulkmenų. Akimirksniu suprantu, kad jau antrą kartą mūsų vestuvių metines miniu viena. Nurieda ašara. Viena, antra. Tai mūsų istorija. Mus išskyrė mirtis, bet niekas JO neatims iš mano širdies, prisiminimų..."

Knygą "Kai likimas pavogė mano vyrą" skiriu savo vyrui, kuris nuspalvino mano gyvenimą ryškiausiomis spalvomis, dovanojo ramybę, šilumą, meilę, ir panašios patirties turintiems našliams.

Knyga nuo šiol visose internetiuose knygynuose , taip pat Pegase .

Kai likimas pavogė mano vyrą

40.jpg

 

 

 

TEISĖ PAŽINTI MEILĘ 

Galėjau nieko nerašyti.

Tikrai galėjau.

Bet tada nežinau ,kaip būtų viskas susiklostę , ir kaip būtų pasisukę mano gyvenimo įvykiai.

Aš pasirinkau rašymą. Iš pradžių kaip terapiją, kuri mane gydė. Pasinerdavau į tekstus , kurie užpildydavo puslapius mano kompiuteryje...

 

Kai dienos slinkdavo lėtais vėžlio žingsniais, ir kai lydavo ne tik už lango,-

Kai jausdavau tuštumą ir nežinodavau bei nematydavau tikslo ,-

Pasiklysdavau tarp tų puslapių , tarp užpildytų ir dar tik pradėtų , tarp eilučių , kurios bėgant tam pačiam laikui keitėsi. Viskas keitėsi , tik labai lėtai, vis tais pačiais mažais vėžlio žingsniais.

 

Taip gimė antra knyga.

Daugelis sako ,kad ten vėl randa mane.

Gal.

Jei sako , tegu bus taip. Iš dalies gal jie teisūs, nors  pati apie tai nemąsčiau.

Tik norėjau užpildyti tuos tuščius lapus, giliai širdy tikėdama šviesesne ateitimi.

 

Istorija. Ir teisė. Teisė plačiąja prasme.

„Teisė pažinti meilę“ – knyga apie naujai atrastą meilę , po sunkiausių gyvenimo išbandymų. Apie naujai susikurtą gyvenimą , drąsą ir svajones. Istorija, pilna netikėtų įvykių , nenuspėjamų gyvenimo posūkių ir intrigų. Dažnai girdžiu klausimą kaip gimsta knygos? Atsakymai , žinoma, būna skirtingi ir įvairūs. Mano knyga gimė iš begalinio atsidavimo , jausmo ir tikrumo. Iš jaudulio ir nuoširdaus įsijautimo į gyvenimo duotas pamokas ir gaunamas dovanas. Visi knygos herojai tapo man artimi ir savi. Jie tapo mano gyvenimo dalimi. Rašydama susitapatindavau su kiekvienu iš jų ,gal todėl jie gyvena mano širdyje ir liks ten ilgam . Palieskit knygos puslapius, susipažinkit su herojų gyvenimais. Pažadu -patiks ir ilgai liks jūsų atminty.

Norėdami įsigyti knygutę , prašau susisiekite su manimi :)

TEISĖ PAŽINTI MEILĘ

225229470_556487725477682_2697005702179294609_n (1).jpg
bottom of page